Aldığı haberle çılgına döndü! Sinirlendi, yolda kaza yaptı! Yeşilçam yıldızı Ahu Tuğba'nın kaburgaları kırıldı

Banker Bilo, Dokunma Şabanıma, Kayıp Kızlar, Beyaz Ölüm, Elveda Dostum, Taçsız Kraliçe, Bir Aşk Bin Günah gibi filmlerle 80'li yıllara damga vuran Yeşilçam'ın ustalarından Ahu Tuğba'nın Amerika'sı. Scorpion, Yosma, Zifaf, Yapışık Kardeşler'in Los Angeles'ta trafik kazası geçirdiği öğrenildi.

AMELİYAT 8 SAATTEN FAZLA SÜRDÜ

Los Angeles'taki Katolik Hastanesi'ne kaldırılan Tuğba'nın kırık kaburga kemiğinden ameliyat edildiği ve ameliyatın 8 saatten fazla sürdüğü ortaya çıktı.

Ahu Tuğba'nın kişisel Instagram hesabından Magazinsortie.com'a açıklama yapan ve ismini Füsun olarak veren kişi, gazeteci Olcay Ünal Sert'e şunları söyledi: “Sen belli ki onun arkadaşısın, Ahumu'nunki 8 saatten fazla ameliyat oldu. Moraliniz bozulmasın, o bizim için çok kıymetli, onun için dua edin.” “Gönderin, dualarınızı unutmayın” dedi.

ah 1

Füsun Hanım da beklediklerini belirterek, “Kaburgalarının kırıldığını söylediler. Kanı zor bulundu, 0 rh-” dedi.

ah 2

ALINAN TELEFON İLE BİRLİKTE PAKETLENMİŞTİR

İddiaya göre; Ahu Tuğba, Türkiye'den gelen bir telefon sonrası öfkeyle direksiyon başında oturuyordu. Telefonda aldığı haber şuydu: “Eviniz yıkılacak, yerine yol yapılacak.”

ekran penceresi

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Suphiye Orancı ve Metin Akpınar haberi sorumluluk reddi ve düzeltmeSuphiye Orancı ve Metin Akpınar haberi sorumluluk reddi ve düzeltme
Sevgilisi için evini yeniledi!  Ücret...Sevgilisi için evini yeniledi! Ücret…
İkinci kez ameliyat masasına çıktı!  dua istediİkinci kez ameliyat masasına çıktı! dua istedi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir