Cüneyt Arkın'ın eşi Betül Cüreklibatır zor günler yaşıyor! “40 kiloya kadar kaybettim” dedi.

Yeşilçam'a damgasını vuran Cüneyt Arkın, 28 Haziran 2022'de kalp krizi sonucu 85 yaşında hayatını kaybetti. Arkın'ın eşi 2 yıldır zor bir dönemden geçiyor.

Betül Cüreklibatır, Cüneyt Arkın'ı çok özlediğini belirterek, şöyle konuştu: “Anıları var diye taşınmadım. Nereye baksam onu ​​görüyorum. Oturduğu köşe, yazı yazdığı, resim yaptığı yer… Ben Anılarla birlikte yaşamayı seçtim ama acı çekiyorum.”

“VALİLERİMİ HAZIRLAMAM GEREKİR”

Arkın'ın vefatından sonra çok zor günler geçirdiğini vurgulayan Cüreklibatır, şöyle konuştu: “Cüneyt'ten sonra ben de depresyona girdim ve tedavi gördüm. 40 kiloya kadar verdim. Çok kötü bir şeydi. Şimdi birlikte toparlanmaya çalışıyorum. Çocuklar babalarına çok düşkündü.”

sss
Zor günleri atlatmaya çalışan Cüneyt Arkın'ın eşi, şöyle devam etti: “Onların sayesinde yavaş yavaş iyileşiyorum. İyileşmem gerekiyor. Çocuklarım bile beni kaybetmemeli.” (Habertürk)

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Cansu Taşkın'la olan görüntüleri çok konuşuldu!  Genç oyuncuyla Bodrum'da deniz keyfi Cansu Taşkın'la olan görüntüleri çok konuşuldu! Genç oyuncuyla Bodrum'da deniz keyfi
Sevgi dolu kareler!  Evlilik yıldönümünü kutladıSevgi dolu kareler! Evlilik yıldönümünü kutladı
Rapçi kız arkadaşıyla tatilde!  Bunlar böyle görüldü. Rapçi kız arkadaşıyla tatilde! Bunlar böyle görüldü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir