Jawline dolgusu hakkında ne biliyorsunuz? Bunu hem kadınlar hem de erkekler yaptı…

Çene dolgusu İstanbul ve birçok şehirde sıklıkla uygulanmakta ve bunun sonucunda farklı yaş gruplarındaki kadın ve erkekler tarafından talep edilmektedir.

Başarılı uygulamalarıyla sektörün önde gelen isimleri arasında yer alan Expert. Dr. Mutlu Adıgüzel; Özellikle çene bölgesinde sorun yaşayan, çene altında sarkma veya çene bölgesinde asimetri bulunan kişilerde çene dolgusunun etkili sonuçlar sağladığını belirtiyor.

Çene dolgusu nedir? Nasıl uygulanır?

Uzman Dr. Mutlu Adıgüzel sözlerine şöyle devam ediyor:

“Çene dolgusu da diğer pek çok medikal-estetik işlem gibi lokal anestezi altında yapılmaktadır. Dolgu enjeksiyonunun yapılacağı noktalar yüzün anatomik yapısına ve hastanın ihtiyacına göre kişiye özel değerlendirme sonrasında belirlenmektedir. Böylece estetik açıdan tatmin edici ve doğal bir görünüm elde edilmiş olur. Bu bağlamda çenenin birçok bölgesi dengelenebilir. Çok belirgin noktalar dengelenebilir veya mevcut asimetriler giderilebilir. Sonuç olarak daha yumuşak ve daha dolgun bir çene elde edilir. daha etkileyici bir görünüm.Çene hattı doldurulurken yoğun ve kalın dolgular kullanılır.Bunun amacı çene hattını belirginleştirmek ve uygulama bölgesindeki doku ile uyumu sağlamaktır.Aksi takdirde istenilen sonucun ve doğallığın elde edilmesi mümkün olmayacaktır. Bakmak.”

Uzman, çene dolgusunun hem erkeklerin hem de kadınların ilgisini çektiğini çünkü çenenin yüzün en dikkat çekici unsurlarından biri olduğunu ve yüzün görünümünü doğrudan etkilediğini vurguluyor. Mutlu Adıgüzel şöyle açıklıyor: “Çene dolgusu sonrası elde edilen sonuçlar genellikle 12 ile 18 ay arasında değişen süreler boyunca kalıcı oluyor. Ancak bu süre birçok bireysel faktöre bağlı olarak değişebilir. Doğal olarak bu aşamada dikkat edilmesi gereken en önemli husus enjeksiyonun doğru bölgelere, doğru dozda, kaliteli dolgu maddeleri kullanılarak yapılmasıdır.” Bazı cümlelerle tamamlanır.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
ABD'de Ramazan Bayramı etkinliğine silahlı saldırı!  Çok sayıda yaralı varABD'de Ramazan Bayramı etkinliğine silahlı saldırı! Çok sayıda yaralı var
Bakan Fidan, ABD'li mevkidaşı Blinken ile görüştüBakan Fidan, ABD'li mevkidaşı Blinken ile görüştü
Ankara'da 1 tutuklama Ankara'da 2,5 milyon TL'lik “nitelikli yağma” suçuna 1 tutuklama!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir