MasterChef'te Sena'nın hikayesi izleyenleri ağlattı! “Annemi ölü buldum”

MasterChef 2024'ün yeni sezonu başladı. Yarışma jürisi Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya'dan oluşuyor.

Pek çok ismin katıldığı duruşmalarda dikkat çeken bir isim ise Mersin'den katılan Sena oldu. Anlattığı hikayeyle gözyaşlarına boğulan Sena, yemeğini bitirdiğinde büyük şok yaşadı.

Son anda narenciye somon sosunu arabada unuttuğunu anlayan Sena, gözyaşlarını tutamadı. Yemeği gelmedi ve yarım kaldı.

“YÜZÜNÜ AÇTIĞIMDA ÖLDÜĞÜNÜ BİLİYORUM”

Sena'nın hayat hikayesi hem izleyicilere hem de jüriye duygusal anlar yaşattı. Annesinin ölüm anını anlatan Sena, şunları söyledi:

“Öldüğünde birlikte uyuyorduk. Annemi ölü buldum. Yanımda kimse yoktu, ne kardeşim ne de babam şehir dışındaydı. Sabah uyandım yumurta kaynatıp kahvaltı hazırlamak için. Annem Yumurtalı sodayı çok seviyordum.Uyandığımda yüzü kapalıydı hiç böyle bir şey düşünmemiştim ama daha sonra yüzünü açtığımda öldüğünü fark ettim. 9 yaşında bir kızsın ama onun öldüğünü söyleyemezsin. Bir şey oldu. Benim için çok travmatik bir süreçti. Kız kardeşimin yanımda olmasından mutluyum. Bu hayatta kolay zamanlar yaşamadık. Tahta kaşık kullanmaktan ve bir şeylere vurmaktan ellerim nasırlandı. Zor zamanlar geçirdik ve en önemlisi annemin kızıyla gurur duymasını istiyorum ve bunu gerçekleştireceğim.

mastercheffffff5

Somer Şef'in 'Babamın öldüğünü söylerken sanırım ruhsal anlamda mı demek istiyorsunuz?' Soruya Sena, “Evet, patronum evlendiğinde ve evlendikten sonra üvey annem olduğu için manevi olarak öldü. Ve biz de evden ayrılmak zorunda kaldık. Bu hayatta böyle bir şey olmadı. Hayal etmiştim ama bu hayatı her zaman hayal ettiğimiz gibi tasarlıyorum.” ” Cevapladı.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Uzun zamandır kayıptı... Galler Prensesi nihayet ortaya çıktıUzun zamandır kayıptı… Galler Prensesi nihayet ortaya çıktı
10 milyarlık iş... Yusuf Atala tutuklandı! 10 milyarlık iş… Yusuf Atala tutuklandı!
Genç kadının itirafı görenleri şaşkına çevirdi!  Nur Viral ne diyeceğini bilemedi!  Genç kadının itirafı görenleri şaşkına çevirdi! Nur Viral ne diyeceğini bilemedi! “Kocamın her gün başı ağrıyor”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir