Survivor'da Nefise'nin Merve'ye bilerek kaybettiği iddiası sosyal medyayı salladı! Eski yarışmacılardan tepkiler geldi

Survivor All Star finallerine sayılı günler kala rekabet kızışıyor. Kıyasıya rekabetin devam ettiği yarışmada bu haftanın eleme adayları Seda, Merve, Nefise ve Atakan olurken, Batuhan'ın Nefise ismini anması izleyenleri şaşırttı.

Merve'yle oynayan Nefise'nin müthiş bir performans sergilemesine rağmen kasıtlı olarak yavaşlaması ve oyunu resmen Merve'ye vermesi tepkilere neden oldu. Batuhan'ın hem Merve'yi hem de Nefise'yi masaya yatırıp onlara ders vermesi gündeme bomba gibi düştü.

hayatta kaldı 4

Eski yarışmacılar Survivor'da yaşananlara duyarsız kalamadı. Hikmet Tuğsuz, Nefise ve Merve'yi paylaşarak, “Artık bu hilecilerin kim olursa olsun şampiyon olmaması gerektiği kanaatindeyim.”

bilgelik

'BU KÜÇÜK SAYILARI SEVİYORUM…'

Sema Aydemir şunları söyledi; “Bu küçük hesaplamaların bu kadar küçük olacağı bir kavgayı asla düşünmezdim…” dedi.

sema aydemir

HABERDAR OLAMADI

Nagihan Karadere de kayıtsız kalamadı ve şunları söyledi: “Yarışma bittiğinde Nefise ve Batu'ya sorabilirsiniz, ikisi de birbirini korur, ateş etmezler, hediye oluncaya kadar konuştum.” -ve-iş alın, işler değişti. Burada Batuhan'ın kaderi söz konusu olduğundan haklı olduğu pek çok nokta var. “Umarım bu bir ders olur ve bir daha olmaz” dedi.

nagihan

Sosyal medyada; Yorumlar yapıldı: “Merve Aydın, Nefise'yi bitirdi.”

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Oğlunuzun bir kız arkadaşı var! Oğlunuzun bir kız arkadaşı var! “Bana aşık olduğunu sanıyordum” dediğinde…
Güldür Güldür yıldızının İranlı eşi günün gündemi oldu! "Çok güzel"Güldür Güldür yıldızının İranlı eşi günün gündemi oldu! “Çok güzel”
Öpüşürken görüldüğünü söyledi Öpüşürken görüldü, “Orada bir şey yok” dedi! Tekrar yakalandılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir